This is the title

This is the 1st item
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris eu massa orci.
This is the 2nd item
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris eu massa orci.
BeArchitect

Make your first step the right one

PRZEWAGI CENTER-MEBEL

Dołącz do nas i zyskaj przewagę

Center-Mebel to dynamiczna firma działająca w Polsce północno-wschodniej, oferująca szeroką gamę produktów i rozwiązań dla branży meblarskiej. Jako czołowy dostawca, specjalizujemy się w dystrybucji materiałów najwyższej jakości, w tym płyt, blatów i akcesoriów meblowych od renomowanych producentów jak Arpa, Cleaf, Egger, Fenix, RARO, BLUM, CitterioGiulio, Gamet, Sevroll, Inoxa oraz wiele więcej​​.

Nasze produkty i usługi obejmują zarówno sprzedaż bezpośrednią, jak i autorskie rozwiązania, takie jak Platforma Zakupowa do zamawiania elementów zabudowy​​ oraz program CM CORPUS dla profesjonalistów, umożliwiający wizualizację i personalizację produktów​​.

Oferujemy również innowacyjne technologie, takie jak CookTop MF do licowania płyt indukcyjnych z blatami wiórowymi​​ oraz opatentowaną technologię SINK MF do podwieszania zlewozmywaków w blatach wiórowych​​. Dodatkowo, świadczymy usługi dla sektora B2B, w tym obróbkę CNC i produkcję frontów​​ oraz sprzedaż okuć meblowych.

Inspirujemy i wspieramy stolarzy, architektów i inwestorów, dostarczając im najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i produktowe do domów, biur, mieszkań i obiektów komercyjnych​​.

<img src="https://cooktopmf.manufakturalomza.pl/wp-content/uploads/2023/11/CM_logo_claim_RED_RGB-1.png"

 

Podwieszanie zlewu
w blacie wiórowym

 

SINK MF to zlewozmywaki wpuszczane w blat z płyty wiórowej laminowanej w taki sposób, by powierzchnia między zlewem a blatem tworzyła jedną, idealnie gładką powierzchnię. Produkt ten łączy komfort użytkowania i nowoczesny wygląd.
Brak połączeń gwarantuje łatwość utrzymania czystości, całość wygląda efektownie, a do tego jest niezwykle trwała i odporna na wilgoć. Co ważne, montaż w blacie wiórowym to dużo niższa cena niż w przypadku blatów z kamienia. Szukasz niebanalnych rozwiązań w kuchni? Zlewozmywaki podwieszane SINK MF to propozycja dla tych, którzy nie lubią kompromisów w urządzaniu domu.