Zyskaj przewagę

Jesteśmy przekonani, że dobrze urządzone wnętrze pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków i pozwala cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem.

Odważnie podążamy do przodu, zostawiając za sobą standardowe podejście zastępując je czymś świeżym i nowym. Naszym priorytetem są nasi Klienci - to dla nich szukamy nowych rozwiązań inspirując się ich potrzebami. Bez Was bylibyśmy jedynie częścią marki, którą jesteśmy.

Centrum płyt i okuć meblowych

Historia naszego sukcesu rozpoczęła się już w 1996 roku. Z dumą patrzymy na drogę, jaką przeszliśmy, aby znaleźć się tu, gdzie jesteśmy teraz.

Przez ostatnie  27 lat działalności nasze produkty trafiły do wielu  klientów nie tylko z polski,  pozwoliło to nam zbudować ogromne doświadczenie. Zdecydowaliśmy  się udostępnić nasze produkty i usługi szerszemu gronu klientów i w tym celu stworzyliśmy unikalną platformę. Bazując na zdobytych doświadczeniach obserwując potrzeby rynku i wyciągając  wnioski z wcześniejszych  wdrożeń dziś z dumą możemy  zaprezentować   Państwu unikalne i  kompletne rozwiązanie  jakim jest nasza  Platforma Zakupowa .

Działamy w północno-wschodniej Polsce, gdzie znajduje się 5 naszych placówek, a nasz zespół liczy ponad 200 pracowników. Prowadzimy relacje biznesowe z producentami, projektantami, zakładami stolarskimi skupiając się głównie na współpracy B2B, nie zapominając o tych wszystkich dla których nasi klienci meble produkują. To dla klientów detalicznych w każdej lokalizacji stworzyliśmy ekspozycje aby mogli czerpać inspiracje oraz dobrać właściwe materiały.

Nie akceptujemy kompromisów

Stawiamy na materiały najwyższej jakości. Specjalizujemy się w dystrybucji produktów marek premium: Arpa, Cleaf, Egger, Fenix, BLUM, CitterioGiulio czy Inoxa. 

 

Nowoczesna produkcja

W naszej centrali w Łomży oraz oddziale w Białymstoku znajdują się automatyczne magazyny , gdzie mamy w ofercie ponad 300 dekorów płyt i blatów, pełne kolekcje produktowe i kolorystyczne wyznaczonych marek. Dzięki automatycznej linii 4.0 jako nieliczni na polskim rynku meblarskim realizujemy indywidualne i spersonalizowane zamówienia. Zarówno pojedyncze, jak i liczne serie zleceń nie stanowią dla nas problemu.

Dzięki dobrze wyposażonemu magazynowi, automatycznej linii produkcyjnej oraz kreatywnemu zespołowi realizujemy zamówienia terminowo i na najwyższym poziomie. Center-Mebel to także profesjonalny dział R&D oraz innowacyjne i autorskie technologie. Naszym partnerom biznesowym zapewniamy kreatywne rozwiązania technologiczne i kompleksowe usługi.


 
 
5

oddziałów


27

lat doświadczenia


200

pracowników


1000

ponad pozycji na magazynie płyt


 
 
 
10000

ponad pozycji na magazynie okuć


15000

ponad m2 powierzchni magazynowo-produkcyjnej


2000000

ponad zrealizowanych zamówień


 

Nasze kamienie milowe

Cieszymy się uznaniem branży meblowej za inspirowanie, łączenie i spajanie specjalistów – np. designerów, projektantów, architektów z zakładami stolarskimi czy produkcyjnymi. Liczne sukcesy branżowe i zadowolenie partnerów biznesowych nie pozwalają nam stać w miejscu – motywują do dalszej pracy i ciągłego rozwoju!

Nagrody i wyróżnienia

 

Jakość i innowacyjność to dla nas nie tylko hasła - to fundamenty, na których budujemy naszą markę.
Z dumą prezentujemy nagrody i wyróżnienia są odzwierciedleniem naszego zaangażowania, które otrzymaliśmy za nasze produkty i działania biznesowe.