Program CM CORPUS

Kompleksowe rozwiązanie dla profesjonalistów w branży meblarskiej, umożliwiające przejście przez cały proces tworzenia mebli, od projektowania po odbiór gotowego produktu.

Użytkownicy mogą samodzielnie projektować wnętrza, korzystając z bogatej biblioteki brył i materiałów. Program oferuje również szczegółową wycenę projektów, a zamówienia można składać zarówno online, jak i przez doradców.

Ostatecznie, klient otrzymuje kompletny zestaw zamówionych produktów, pozostając jedynie z montażem. To elastyczne i wygodne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje efektywnego sposobu na realizację indywidualnych projektów meblowych.

Możliwości z programem CM CORPUS

1

Projektowanie wnętrza:

  • Program umożliwia zaprojektowanie wnętrza, korzystając z bogatej biblioteki materiałów brył i elementów, takich jak płyty, blaty, formatki, fronty, i inne dostępne w ofercie.
  • Możesz stworzyć projekt samodzielnie, korzystając z intuicyjnych narzędzi i zasobów programu, które ułatwiają wizualizację i planowanie przestrzeni.

2

Wycena projektu:

  • Program oferuje możliwość wyceny całego projektu. Wystarczy przejść do wyceny a program przedstawi Ci szczegółową kalkulację kosztów, uwzględniającą wszystkie wybrane przez Ciebie elementy i materiały.

3

Zamówienie produktów:

  • Możesz złożyć zamówienie na wybrane produkty zarówno online, co zapewnia wygodę i szybkość procesu, jak i za pośrednictwem doradcy, co może być preferowane przy bardziej złożonych zamówieniach.
  • Proces zamówienia jest zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej wygodny i dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

4

Weryfikacja:

  • Nasz zespół technologów w ciągu 10 dni roboczych zweryfikuje poprawność projektu i prześle go do produkcji lub skontaktuje się w celu poprawy błędu.

Dołącz do profesjonalistów

Wyślij swoje zgłoszenie do naszego opiekuna projektu:

Kontakt

robert@center-mebel.pl

+48 728 349 368