W otoczeniu odważnych połączeń i najmodniejszych kolorów roku, na jednaj z najważniejszych imprez branżowych w tym roku, prezentowaliśmy specjalnie wyselekcjonowane na to wydarzenie, produkty i usługi Center-Mebel. Na naszej wyjątkowej powierzchni targowej przedstawiliśmy aż 6 ekspozycji. Wśród nich jest też kilka debiutów!

✅ Dwie nowości z sektora frontów meblowych z kolekcji MF! Jedna z nich, VEGAN, wykonana jest z mieszanki składników w 100% naturalnych: żywicy sosnowej, pyłu kamiennego, pyłu drzewnego, juty, nasion lnu i naturalnych barwników. Druga z kolei to Satin Glass – fronty meblowe z efektem satynowego szkła. Robią wrażenie!

✅ SINK MF i CookTop MF to nasze autorskie, innowacyjne usługi, które także zagościły w Sztokholmie. SINK MF to technologia podwieszania zlewozmywaków w blacie wiórowym laminowanym w taki sposób, by powierzchnia między zlewem a blatem tworzyła jedną, idealnie gładką powierzchnię. Z kolei CookTop MF to technologia licowania płyty grzewczej na równi z blatem wiórowym. Zarówno SINK MF, jak i CookTop MF dają Ci możliwość stworzenia kuchennej przestrzeni bez wyrazistych łączeń. Zyskujecie gwarancję łatwości utrzymania czystości a jednocześnie odporność na działanie wody i efektownym wyglądzie. Sprawdźcie sami….

✅ Fronty meblowe wykończone obrzeżem w technologii laserowej bez spoiny klejowej oraz blat kompaktowy 12 mm FENIX
z wykończeniem standardowym i prim – te eksponaty zachwycają swoją elegancją, klasyką, prostotą i wyjątkowością.