Satin Glass

SATIN GLASS

Fronty z kolekcji MF

Niezwykły efekt satynowego szkła

Satin Glass to idealne połączenie estetycznej lekkości solidności wykonania. Znane również jako „szkło organiczne”, ponieważ łączy proszek silikonowy z czystym, przeźroczystym tworzywem PMMA. Przywraca estetykę szkła na nowo, tworząc jeszcze bardziej autentyczne rozwiązanie.

Nowa generacja szkła organicznego staje się idealnym wsparciem do tworzenia designerskich mebli, w których odzwierciedlone są akcenty weneckiej sztuki szklarskiej.

Niezwykły efekt szkła dla mebli

SATIN GLASS przywraca estetykę szkła i jednocześnie przejmuje jego cechy i parametry: transparentność, blask i nieprzeźroczystość, z szeregiem istotnych zalet w zakresie wytrzymałości i bezpieczeństwa: jest nie do zbicia, odporny na zarysowania, uderzenia, przetarcia, substancje chemiczne i promieniowanie UV. Jeden materiał, wiele korzyści: jest to materiał higieniczny, przyjazny dla środowiska, ze względu na możliwość recyklingu, nietoksyczny, łatwy do czyszczenia, praktyczny pod względem użytkowania i konserwacji.

Matowe i błyszczące wykończenie

Dostępne w wersji z połyskiem i matowym wykończeniem zapobiegającym pozostawaniu odcisków palców, SATIN GLASS jest odporny na zarysowania, chemikalia i zmiany temperatury. Poza tym, że jest nietłukący się i znacznie lżejszy od szkła, jego powierzchnia zapewnia praktyczność i łatwość czyszczenia.

 

SATIN GLASS
Effect

Niezniszczalne

Łatwe do czyszczenia

Powłoka
Antyfinger

Niska emisja VOC

Lżejsze od szkła

Odporne na zarysowania