parallax background
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poznaj Center-mebel!


 

Jesteśmy Center-Mebel – polski, czołowy dostawca produktów i rozwiązań dla szeroko pojętego sektora meblarstwa. Na polskim rynku funkcjonujemy od 1996 roku. Działamy w Polsce północno-wschodniej, gdzie posiadamy 5 placówek a nasz team liczy ponad 200 pracowników. Relacje biznesowe prowadzimy w sektorze B2B i B2C. Specjalizujemy się w dystrybucji najwyższej jakości produktów marek klasy premium: Arpa, Wilsonart, Cleaf, Egger, Fenix, BLUM, CitterioGiulio czy Inoxa.

W naszych zasobach znajdują się m.in. automatyczny magazyn o powierzchni ok. 1500 m2, w którym posiadamy gamę ponad 160 dekorów płyt oraz blatów, pełne kolekcje produktowe i kolorystyczne wskazanych marek. Dzięki automatycznej linii 4.0, jako nieliczni na polskim rynku meblarskim, realizujemy indywidualne i personalizowane zamówienia. Zarówno pojedyncze jak i liczne serie zamówień nie stanowią dla nas problemu. Dzięki bogato wyposażonemu magazynowi, automatycznej linii produkcyjnej oraz kreatywnemu zespołowi zamówienia wykonujemy terminowo i na najwyższym poziomie. Center-Mebel to także profesjonalny dział B+R oraz autorskie, innowacyjne i zastrzeżone patentem technologie. Naszym partnerom biznesowym dostarczamy kreatywne rozwiązania technologiczne i kompleksowe usługi.

Cieszymy się uznaniem branży meblowej za inspirowanie, łączenie i spajanie specjalistów – np. designerów, projektantów, architektów z zakładami stolarskimi czy produkcyjnymi. Liczne sukcesy branżowe i zadowolenie partnerów biznesowych nie pozwalają nam stać w miejscu - motywują do dalszej pracy i ciągłego rozwoju!

Center-mebel w liczbach

200

pracowników

25

lat doświadczenia

10000+

zrealizowanych projektów

250

firm, których jesteśmy dystrybutorem

10 000+

pozycji na magazynie okuć

1000+

pozycji na magazynie płyt

5

oddziałów

9915,8m2

powierzchni magazynowych

CIECIEPLYTY.PL
Polski
This site is registered on wpml.org as a development site.