Dzień otwarty w Center Mebel

Manufaktura Łomża na targach 4 DESIGN DAYS 2018
23 lutego 2018
Prezentacja kolekcji Egger 2020-2022
16 stycznia 2020
Pokaż wszystkie

Dzień otwarty w Center Mebel

Dzień otwarty w Center Mebel – otwieramy przed Tobą nowe możliwości – wyrusz z nami wehikułem czasu w niezwykłą podróż do świata mebli, akcesoriów meblowych i nowoczesnej technologii, która ma swoje źródło w dalekiej przeszłości….

Pamiętasz kultową serię filmów „Powrót do przyszłości”, w których główni bohaterowie podróżowali futurystycznym DeLoreanem przerobionym na wehikuł czasu?

Dzisiaj my zabierzemy Cię w taką podróż, podczas której poznasz technologie rodem z przyszłości, genialną inżynierię, którą z podziwem i naukową ciekawością chciałby zapewne poznać sympatyczny doktor Brown – naukowiec z głośnego filmu.

Moc elektryzujących atrakcji

Zapraszamy w podróż do przeszłości: „Jak to drzewiej bywało”. Nasz ekspert opowie historię stolarstwa, przedstawi proces rozwoju technologii obróbki drewna. Wspólnie przemierzymy dekady, jakie pokonała branża meblarska na drodze do teraźniejszości.

Wyższy poziom świadomości

Marki Blum nie trzeba nikomu przedstawiać, jest równie innowacyjna jak filmowe technologie podróży w czasie. Chcąc poznać przyszłość w tej dziedzinie zapraszamy do zapoznania się z technologią w Dniu Otwartym w Center Mebel, która wyniesie Państwa na…

…wyższy poziom montażu – AVENTOS HK top,

…wyższy poziom komfortu – SPACE STEP,

…wyższy poziom obróbki – EASYSTICK,

…wyższy poziom planowania – KONFIGURATOR ONLINE

Gotowi na przygodę? No to ruszamy! 25 października 2019 godz. 10 Łomża Center Mebel

Prezentacja futurystycznych i designerskich produktów i gadżetów firmy Allocacoc, których nie powstydziłby się Marty McFly (nastoletni bohater filmu), catering, konkursy, nagrody i podróż w kierunku przyszłościowych smaków – napoje molekularne, a także gwóźdź programu – o ile tylko nie przeniesie się w czasie – auto DeLorean DMC-12.

Prezentacja nowej automatycznej linii obróbki płyt meblowych

Nasza technologia nie wykorzystuje mocy pioruna, ale jest to automatyczna linia obróbki płyt meblowych z intuicyjnym i ergonomicznym panelem zamówień. 25 października będziesz miał możliwość zapoznać się z korzyściami tej przyszłościowej technologii.

Genialne technologie przyszłości, w które warto być wtajemniczonym. Przyjdź, posłuchaj, doświadcz, to z pewnością nie będzie stracony czas.

Prosimy o potwierdzenie przybycia u swojego opiekuna handlowego